|   | 

Dom

Automat do popcornu - krótka historia chrupania

Z jakiegoś powodu zawsze po wyjściu z kina jestem w dziwnie dobrym nastroju, kiedy otacza mnie zapach popcornu, a wszyscy wokół rozmawiają o filmie, który właśnie widzieliśmy - pisała Robyn Schneider. Jak widać popcorn to nie tylko pyszna przekąska do filmu, ale sam jego zapach sprawia, że czujemy się lepiej. Obecnie dzięki automatom do popcornu klimat kina możemy mieć nie wychodząc z domu. 

Zapewne wielu z Was nie wyobraża sobie wieczoru na kanapie z ulubionym filmem, kiedy obok nie ma czegoś do przekąszenia. Niezależnie od tego, czy oglądamy komedię romantyczną z Ryanem Goslingiem, czy horror zasłaniając co pięć minut oczy, sięgamy po coś smacznego. Tym czymś najczęściej jest popcorn.

Automat do popcornu - czar kina w domu

Popcorn zaczął stawać się popularny pod koniec XIX w. za sprawą cyrków i miejskich jarmarków. Sam proces tworzenia popcornu i wybuchające ziarna były małym widowiskiem dla najmłodszych. Chociaż początkowo popcorn uchodził za “uliczną” przekąskę i nie był mile widziany w kinie, z czasem stał się warunkiem koniecznym każdego seansu.

Jeszcze kilka lat temu organizowanie pokazu filmowego w domu wydawało się średnim pomysłem. Obecnie, kiedy dostęp do filmów jest łatwiejszy, większość z nas wybiera wygodną kanapę lub łóżko zamiast kinowego fotela. I to całkiem dobry wybór, bo nasze telewizory są coraz większe, a rzutniki coraz tańsze.

Kiedy już wygodnie ułożyliśmy się na fotelu i wybraliśmy film, pozostaje tylko jedno zadanie - coś do jedzenia. Zazwyczaj wtedy stawiamy na popcorn, bo bardziej niż inne przekąski pasuje do wieczoru filmowego.

Dzięki automatom do popcornu oglądanie swojego ulubionego serialu stało się jeszcze przyjemniejsze. Nie tylko przypomni czasy dzieciństwa, ale wprawi w wyjątkowy nastrój wszystkich uczestników wieczoru.

automat do popcornu

Automat do popcornu - milion możliwości

Dostępnych jest wiele automatów do popcornu. Zaczynając od małych, subtelnych urządzeń, które zabrać możemy ze sobą do przyjaciół lub rodziny, skończywszy na automatach przypominających te z kin naszego dzieciństwa. Wybór jest naprawdę szeroki, a ceny pozwalają na dopasowanie ich do naszych możliwości.

W ofercie są nawet automaty, które działają bez tłuszczu - popcorn ogrzewany jest za pomocą gorącego powietrza, dając nam pyszną i lekką przekąskę. Automaty te pozwalają na przygotowanie popcornu zarówno na słono, jak i na słodko.

Najbardziej wyjątkowe są jednak te, które przypominają nam klasyczne automaty jak np. automat do popcornu oneConcept Rockkorn dostępny w sklepie Zakupowy Expert. Podobne automaty zobaczyć mogliśmy w dzieciństwie, kiedy pójście do kina było niezapomnianym przeżyciem. Ich design utrzymany w stylu lat 50-tych sprawia, że wieczór filmowy lub przyjęcie z przyjaciółmi nabiera wyjątkowego klimatu.

Łatwo i wygodnie - automat do popcornu

Wszystkie automaty do popcornu dostępne na stronie zakupowy.expert są łatwe w obsłudze. Pozwalają serwować smakołyk nawet przy dużej liczbie gości, dając nam czas na rozmowę z bliskimi. Posiadają specjalne miarki, a ich konstrukcja pozwala na wygodne czyszczenie.

Zazwyczaj wszystkie wyjątkowe wspomnienia to takie, które wzbudziły w nas silnie pozytywne emocje. Na takie dobre chwile składa się przede wszystkim klimat, który im towarzyszy. Obecnie nasz dom może być miejscem, w którym łączyć się będzie wiele wspaniałych momentów, a nasze spotkania z przyjaciółmi staną się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Więcej na zakupowy.expert

Zobacz również