|   | 

Kup auto używane od dealera i otrzymaj gwarancję!

Zakupienie używanego samochodu może być poważnym problemem. Do wyboru mamy wiele różnych modeli, ale znalezienie tego odpowiedniego może stać się naprawdę trudne, jeśli nie wiemy, na co zwrócić konkretną uwagę. Można jednak uniknąć problemów – wystarczy zakupienie auta z drugiej ręki od dealera. Co więcej, możemy dostać na nie gwarancję!

Poszukiwanie używanego samochodu, który będzie w stanie zapewnić odpowiedni komfort jazdy przez kolejne lata, może być naprawdę wyzwaniem. Warto wskazać, że dzisiaj na rynku znajduje się wiele aut, ale nawet około połowa z nich może być niezgodna z opisem. Zdarzają się samochody z przekręconymi licznikami, z mocno zużytymi częściami, które wymagają sporych nakładów finansowych. Gdy nie mamy doświadczenia, znalezienie właściwego modelu może być jak poszukiwanie igły w stogu siana.

Nie musimy jednak wcale poszukiwać samochodu w komisach, na giełdach czy w ogłoszeniach – warto także zajrzeć do salonów dealerskich marek, w których będziemy mogli znaleźć nie tylko modele nowe, ale także te z drugiej ręki. Są to głównie auta poleasingowe i pochodzące z rozliczeń z klientami, z nowszych roczników, nadal w świetnym stanie wizualnym oraz technicznym.

Zakupienie auta używanego od dealera ma sporo zalet. Przede wszystkim możemy dokładnie sprawdzić jego stan techniczny – większość dealerów udostępnia klientom wyniki badań technicznych. Możemy również bez problemu odbyć jazdę próbną. Na auto otrzymamy także gwarancję – wynosi ona zwykle od pół roku do roku i obejmuje określone podzespoły i części. Gdy coś się zepsuje, możemy liczyć na pomoc bez dodatkowych opłat. W takim systemie świadczona jest między innymi naprawa Fordów w https://www.autoplaza.com.pl/ gdzie możemy skorzystać z tej oferty.

Oprócz tego w salonie możemy również skorzystać z dodatkowych udogodnień – możemy wykupić na miejscu polisę ubezpieczeniową w przystępnej cenie, możemy również skorzystać z różnych form finansowania, na przykład wziąć kredyt samochodowy albo leasing, co jest plusem dla firm.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również