|   | 

Plan na życie startuje w tym tygodniu

Pierwsze dwa kwartały roku już prawie za nami. To dobry czas, aby przyjrzeć się kolejnym perspektywom i zaktualizować cele. Jest to również świetna okazja na podsumowanie pierwszej połowy roku, analizę swoich postanowień i nawyków, które udało się wypracować przez ten czas. Jeżeli lubisz planować za pomocą ręcznych notatek, planner Make it Easy będzie dla ciebie idealny. Używanie różnych stylów pisma, kolorów zakreślaczy i naklejek sprawia że planowanie nie tylko jest pomaga ćwiczyć lepszą organizację, ale jest również świetną zabawą.

Krok dalej w swoich planach

    Przypomnij sobie nad czym chciałaś pracować w tym roku. Czy była to zdrowsza dieta, regularny trening, czytanie większej liczby książek, a może wczesne wstawanie? Jeżeli udało ci się osiągnąć jakikolwiek zamierzony cel, brawo! Teraz być może nadszedł czas aby pójść o krok dalej? Pamiętaj, że sukcesy osiąga się dzięki małym, ale regularnym krokom. Warto je zaplanować i odhaczać ich wykonanie. To nie tylko przybliża cię do celu, ale również podnosi poziom motywacji.

Plan tygodniowy

    Planer tygodniowy niedatowany dostarcza szerokie możliwości organizacyjne. Możesz wpisać dowolną datę i rozpocząć planowanie od tego momentu.  Planer wystarcza aż na 12 miesięcy codziennego planowania. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma potrzebę planować każdy dzień i tydzień. Dlatego zostawiamy miejsce dla ciebie, aby wybierać tygodnie, które szczególnie chcesz zaplanować. W ten sposób oszczędzasz papier, ale przede wszystkim dajesz sobie wolność od presji, że wszystko zawsze musi być zaplanowane. W życiu przecież jest również miejsce na spontaniczność i luz.

    Planer tygodniowy zawiera: 

  • inspirujące i motywujące cytaty - na początku każdego miesiąca czeka na ciebie wzmacniający cytat, który może pomóc obrać ci odpowiedni kierunek. Ponadto plan całego miesiąca na dwóch stronach daje szerszą perspektywę.
  • harmonogram tygodnia - w wygodnym układzie graficznym na dwóch stronach.
  • mapa celów, zmian i zainteresowań - miejsce na twoją kreatywność, pomysły i marzenia. To specjalna karta, dzięki której lepiej poznasz siebie. Puść wodze fantazji!
  • podgląd roku 2021, 2022, 2023 - z zaznaczonymi dniami wolnymi i niedzielami handlowymi. 
  • plan finansowy - planowane finansów jest ważną częścią życia. Masz wrażenie, że pieniądze wymykają się, a budżet miesięczny nie chce się domknąć? W tym miejscu planera zyskasz kontrolę i nauczysz się lepszego zarządzania. Nie jest to łatwe, ale regularne zapisywanie przychodów i wydatków na pewno się opłaci. 
  • plan treningów - jeżeli jednym z twoich celów jest poprawienie zdrowia, na pewno ta karta ci się przyda. Rozpisywanie treningów w czasie, dostosowywanie ich intensywności, a co najważniejsze - odhaczanie tych już wykonanych - to potężna motywująca siła.
  • 80 wolnych stron - do wykorzystania jakkolwiek chcesz.

W planerze tygodniowym znajdziesz również karty na twoje telefony i kontakty, ważne daty oraz analizę dobrych nawyków.

Plan każdego dnia

    Planer dzienny wystarcza na codzienne planowanie przez 6 miesięcy. Wybierz dni, które chcesz szczególnie zaplanować. Wystarczy wpisać datę i gotowe! Planer dzienny pozwoli ci nie tylko rozpisać wszystkie wydarzenia w ciągu dnia, ale także priorytety, dodatkowe zadania (jak np. wykonanie telefonu, lista zakupów, kontakty potrzebne danego dnia). Ten rodzaj organizera zawiera podobne funkcjonalności jak planer tygodniowy. Dodatkowo znajduje się w nim miejsce na szczegółowy plan dnia, podgląd tygodnia na jednej stronie, kilka stron na rozpisanie projektów i kontaktów, plan miesięcznego budżetu.

    Planery niedatowane są dostępne w kilku pięknych wariantach graficznych. Miłośnicy minimalizmu, stylu glamour, stylu casual, delikatnych pudrowych nut lub kwiatowych wariacji znajdą coś dla siebie.

Artykuł partnera

Zobacz również