|   | 

Jakie są najpopularniejsze postanowienia noworoczne?

Jak co roku, wielu z nas przygotowuje swoje postanowienia noworoczne. Niestety, często następujące po nim miesiące weryfikują nasze zamiary. Jakie są najbardziej popularne postanowienia na Nowy Rok?

Lepsza praca

Nie każdy z nas jest zadowolony z zatrudnienia, które ma. Zwykle jest to kwestia niskiej płaty, braku perspektyw rozwoju czy niezbyt ciekawej atmosfery. Właśnie dlatego wielu z nas wskazuje, że po Nowym Roku zacznie szukać dla siebie nowej, lepszej pracy.

Awans na lepsze stanowisko lub podwyżka

Gdy dana praca nam się podoba, często zamiast poszukiwania innej chcemy po Nowym Roku poczynić starania w celu awansowania na wyższą pozycję lub dostania podwyżki. Najlepiej zebrać w sobie odwagę i zapytać szefa!

Większa aktywność fizyczna

Także bardzo wiele osób jako swoje postanowienie noworoczne wybiera sporty – bieganie, chodzenie na siłownię, do klubu fitness czy też samodzielne ćwiczenia w domu cieszą się dużym zainteresowaniem.

Nauka języków obcych

Gdy nie znasz jeszcze żadnego języka obcego lub planujesz poznać nowe języki, Nowy Rok to także może być to kapitalny czas na rozpoczęcie nauki. Szkoły języków obcych, w tym Szkoła Lincoln (warszawa.lincoln.edu.pl), zauważają, że w styczniu pojawia się wielu nowych uczniów.

Zrzucenie nadmiernych kilogramów

Także nie każdy z nas jest w pełni zadowolony ze swojej wagi. Do wyboru mamy wiele sposobów na odchudzanie się – aktywność fizyczna, specjalny program żywieniowy od dietetyka, suplementy diety. Rozpoczynając kurację odchudzającą w Nowym Roku już na wiosnę będzie można zauważyć świetne wyniki!

Podróżowanie

Częstym postanowieniem noworocznym jest również częstsze podróżowanie, aby zobaczyć wspaniałe zakątki nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach. Właśnie dlatego w tym okresie w telewizji możemy zobaczyć tak dużo reklam biur podróży, które wprowadzają do oferty nowe imprezy.

Do zapoznania się ze swoją ofertą nauki języków obcych zaprasza Szkoła Nauki Języków Obcych Lincoln z Warszawy. Pełna oferta szkoły jest przedstawiona na jej stronie warszawa.lincoln.edu.pl.

Artykuł partnera zewnętrznego

Zobacz również