|   | 

Jak urządzić salon fryzjerski w stylu glamour?

Jak urządzić salon fryzjerski? To pytanie zadaje sobie wielu fryzjerów po otwarciu swojego salonu. Jest to ważne pytanie. To, jak wygląda Twój salon, może mieć duże znaczenie dla tego, czy klienci wrócą. Istnieje wiele stylów i projektów dostępnych dla mebli fryzjerskich dzisiaj. Możesz wybierać spośród klasyków lub nowoczesnych minimalistów lub wnętrz loftowych.

Salon fryzjerski w stylu glamour. Co jest ważne?

Wyposażenie salonu fryzjerskiego w stylu glamour jest funkcjonalne, nowoczesne i bardzo efektowne. Detale i wykorzystanie światła mają kluczowe znaczenie dla efektu końcowego. Styl glamour znany jest z bogatych zdobień, błyszczących powierzchni i modnych kryształów. Jeśli chcesz, aby Twój salon był funkcjonalny i elegancki, nie powinieneś przesadzać. Unikaj nadmiernego przepychu! Unikaj nadmiernego przepychu! Wielu właścicieli salonów fryzjerskich decyduje się na popularny styl glamour, ponieważ oferuje on kompromis pomiędzy tradycyjną a bardziej wyszukaną estetyką.

Meble do salonu fryzjerskiego w stylu glamour

Producenci wyposażenia salonów fryzjerskich podążają za najnowszymi trendami. Nie dziwi zatem fakt, że topowe marki oferują meble do salonu fryzjerskiego w stylu glamour. Meble w stylu glamour to przede wszystkim elegancja, piękne materiały i przyciągające wzrok detale. Warto jednak zaznaczyć, że fotele fryzjerskie w stylu glamour mogą pełnić również funkcję konsoli, sofy czy myjki. Nie tylko świetnie się prezentują, ale są również bardzo wygodne i zostały wykonane z należytą starannością. Zachęcamy do korzystania z uznanych marek, które od lat cieszą się zaufaniem w branży fryzjerskiej.

Firma Ayala oferuje eleganckie meble do salonów fryzjerskich w stylu glamour. W kolekcji Ayala można znaleźć co najmniej kilka ciekawych kolekcji. Do przykładów należą:

  • Ayala Royal - eleganckie meble w stylu ludwikowskim, które przywołują dawne czasy.
  • Ayala Obsession - to meble przyciągające uwagę charakterystycznymi przeszyciami i ozdobione doskonale widocznymi kryształami Svarowskiego.
  • Ayala King - Jeśli szukasz praktycznego, eleganckiego i funkcjonalnego fotela fryzjerskiego w stylu glamour, to jest to kolekcja dla Ciebie.

Salon fryzjerski w stylu glamour

Jakie inne pomysły warto wziąć pod uwagę?

Niezależnie od tego, którą kolekcję wybierzesz, są pewne cechy charakterystyczne dla tego stylu.

  • oświetlenie dekoracyjne żyrandole kryształowe, lampy dekoracyjne;
  • błyszczące powierzchnie;
  • wielkoformatowe lustra dekoracyjne
  • łączenie klasycznych kolorów ze złotem i srebrem;
  • wykończenia do wzorzystych tapet
  • akcesoria fryzjerskie
  • meble, które są pikowane lub zdobione w jakiś inny sposób.

Przy zakupie mebli do salonu musisz wziąć pod uwagę jakość wykonania. Zgodzisz się, że wyposażenie salonu musi być mocne, funkcjonalne, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Profesjonalne meble Ayala to świetna opcja. Te marki od lat oferują meble dostosowane do potrzeb salonów fryzjerskich.

Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego https://ayala.com.pl/. Ayala wyposaża wiele profesjonalnych salonów fryzjerskich. Oferująnie tylko wysoką jakość, ale również fachowe doradztwo. Salony fryzjerskie mogą liczyć na indywidualną wycenę oraz atrakcyjne rabaty. Z przyjemnością przygotują dla Państwa ofertę.

Zobacz również