|   | 

iPhone 6 - dobry smartfon dla Pokolenia Z? Sprawdzamy!

Połączenie technologicznego zaawansowania i innowacyjności z ładnym designem sprawiły, że iPhone 6 stał się nie tylko przydatnym narzędziem, ale wręcz symbolem, z którym identyfikuje się tzw. pokolenie Z, czyli  osoby nie znające świata sprzed upowszechnienia się internetu, dla których korzystanie z tego typu urządzeń stanowi czynność równie podstawową, jak czytanie i pisanie.

Technologicznie bezkonkurencyjny

Tym, co od zawsze wyróżniało produkty Apple na tle konkurencji, była dbałość o szczegóły – lepsze podzespoły, bardziej funkcjonalny system operacyjny, większa odporność na awarie itp. iPhone 6 w stu procentach kontynuuje tę tradycję – został wyposażony w wyświetlacz Retina HD, który nie tylko zapewnia doskonałą rozdzielczość, ale również pozwala kolorom osiągnąć doskonałe nasycenie i jest na tyle jasny, aby nawet w pełnym słońcu nie sprawiać podczas pracy najmniejszego problemu. Telefon posiada też wbudowany akumulator litowo – jonowy, dzięki któremu nie trzeba ładować go tak często, jak wcześniejszych modeli. 1GB ram sprawia, że urządzenie płynnie radzi sobie nawet z najbardziej złożonymi aplikacjami. Mimo, że produkt ten znajduje się na rynku od 2014 roku, wciąż trudno wskazać urządzenie, które mogłoby konkurować z nim w technologicznym zaawansowaniu. Wiele wskazuje na to, że uda się to dopiero iPhone'owi 7.

iPhone6 - kliknij i dowiedz się więcej w serwisie Play

Ładny, solidny, stabilny

Oprócz tego, że Apple w jednym ze swoich flagowych produktów zastosował sprawdzone i przemyślane rozwiązania technologiczne, jak zawsze zadbał o to, aby iPhone 6 był również miły dla oka i odporny na awarie. Solidna i doskonale zaprojektowana obudowa zapewnia wygodę używania i zachowanie pełnej funkcjonalności nawet wówczas, gdy intensywnie eksploatujemy telefon. Urządzenie, niezależnie od tego, na jaki wariant kolorystyczny się zdecydujemy, prezentuje się bardzo dobrze. Jednym z największych atutów szóstej generacji iPhone'a jest stabilność.

Wart swojej ceny

Produktom Apple zarzuca się często, że ich cena jest nieproporcjonalna w stosunku do tego, co oferują. Wystarczy jednak kilka chwil z iPhone 6 aby przekonać się, że to nieprawda. Możliwości oferowane przez to urządzenie są ogromne i daleko przekraczają to, co proponuje konkurencja. Wiele mobilnych aplikacji działa wyłącznie na iPhone 6 – nawet, jeśli mają swoje odpowiedniki dla Androida czy Windowsa, to jednak jakość tych odpowiedników pozostawia wiele do życzenia. Szósta generacja iPhonów jest w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

​Materiał partnera zewnętrznego

Zobacz również