|   | 

Hurtownia fryzjerska online

Salon fryzjerski stał się miejscem szczególnie uwielbianym przez współczesnych ludzi. To właśnie tam odbywają się metamorfozy, które potrafią zaskoczyć, a nawet zaszokować, nie jedną osobę. Nie wystarczą tu wyłącznie umiejętności stylisty włosów. Koniecznie na wyposażeniu zakładu, do swojej dyspozycji powinien posiadać odpowiednie narzędzia i materiały, które pozwolą na stworzenie prawdziwego dzieła. Podsumowując praca nawet najlepszego stylisty na świecie nie zbierze odpowiednich pochwał, jeżeli będzie musiał wykonać ją bez odpowiednich produktów. W niniejszym artykule przedstawiamy, jakie produkty pozostają niezastąpione w salonie i umożliwiają sprawną obsługę klientów. 

Tych produktów nie może zabraknąć w salonie fryzjerskim

Istnieje cały szereg kosmetyków, bez których dzień w salonie fryzjerskim mógłby nie istnieć. Są one konieczne do przeprowadzenia nawet tych najbardziej podstawowych zabiegów fryzjerskich. Brak nawet jednego z nich może upośledzić pracę stylisty, ponieważ ciężko wówczas znaleźć pożądany kosmetyk o zbliżonych funkcjach i właściwościach. Do produktów, których nie może zabraknąć w salonie fryzjerskim należy zaliczyć:

  • Szampony do włosów - szamponów do włosów nie może zabraknąć szamponów do włosów, które należy dopasować do indywidualnych potrzeb klientów. Stąd też, w zakładzie muszą jednocześnie znajdować się szampony do każdego typu włosów, co pozwoli dobrać produkt odpowiedni do potrzeb włosów klientów. Istotne jest, aby w salonie znajdowały się wyłącznie profesjonalne szampony. 
  • Odżywki i maski do włosów - dokładne umycie włosów wymaga dalszej kontynuacji pielęgnacji włosów poprzez ich odżywienie. Fryzjer do swojej dyspozycji musi posiadać różne rodzaje odżywek, które idealnie spełnią potrzeby włosów. Wyłącznie specjalistyczne produkty są w stanie wniknąć w głąb struktury włosa i mieszek. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie nawilżenia i odżywienia. 
  • Produkty do farbowania i utleniania włosów - w salonie fryzjerskim nie może zabraknąć produktów do profesjonalnej koloryzacji, którą powinien posiadać w oferowanych usługach. W zakładzie muszą znajdować się farby do włosów i utleniacze, które umożliwią realizowanie każdej z fantazji klientów. 
  • Produkty wygładzające i ułatwiające układanie - umycie i odżywienie włosów stanowi wyłącznie wstęp do dalszej stylizacji lub strzyżenia. Przed tymi czynnościami konieczne jest odpowiednie przygotowanie włosów. W przypadku włosów cechujących się tendencją do puszenia się, konieczne jest zastosowanie specjalistycznych produktów do wygładzania. W ten sposób można nie tylko poprawić fryzurę, ale także ułatwić dalsze układanie. Te kosmetyki posiadają także możliwość dodatkowego zabezpieczenia włosów przed wysoką temperaturą pochodzącą z suszarki lub prostownicy. 
  • Środki zwiększające objętość włosów - kosmetyki zwiększające objętość konieczne są do stosowania u osób, które posiadają małą objętość, która wymaga ich uniesienia. Równolegle stosowane są do wydobycia skrętu. Dedykowane są do tego pianki lub spraye. 
  • Specyfiki pozwalające na minimalizowanie puszenia i ułatwiające modelowanie włosów - powinny być stosowane u osób, które mają włosy z tendencją do puszenia się i występowania niesfornych kosmyków niepoddających się dalszej stylizacji. Ich głównym zadaniem jest ułatwienie modelowania i utrwalenie uzyskanych efektów. Profesjonalne produkty posiadają większą wydajność. 
  • Lakiery do włosów - produkt konieczny do utrwalenia wykonanej pracy. Umożliwiają zabezpieczenie włosów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także pozwalają na uzyskanie eleganckiego wykończenia. 

akcesoria fryzjerskie

Hurtownia fryzjerska online: z dostawą do Twojego salonu

Niezwykłą dogodnością dla wszystkich stylistów fryzur jest możliwość komponowania i uzupełniania posiadanego asortymentu bez konieczności wychodzenia z zakładu lub domu. Dokonując zamówienia online, można zrobić to o każdej dogodnej porze dnia lub nocy. Jest to szczególnie cenna oszczędność czasu, która normalnie wymagałaby zorganizowania całej wyprawy w czasie godzin pracy, ponieważ większość stacjonarnych hurtowni pracuje w równoległych godzinach z zakładami. Zamówienia można dokonywać z wyprzedzeniem i na bieżąco dostrzegać nowości w oferowanym asortymencie. Niewątpliwą zaletą korzystania z hurtowni fryzjerskich online jest możliwość skorzystania z dostawy wprost do salonu. Dokonane zamówienie będzie dostarczone we wskazanym terminie, za pośrednictwem odpowiedniej firmy, bez konieczności fatygowania się do hurtowni. 

Zamówienia online są coraz popularniejsze ze względu na nieoceniony komfort. Mogą korzystać z tego także styliści fryzur, posiadając z każdego miejsca na ziemi dostęp do możliwości skompletowanie produktów potrzebnych w salonie. Sprawdź ofertę hurtowni fryzjerskiej https://salonova.pl/.

Zobacz również