|   | 

Sylveco do twarzy

Sylveco to firma, która ma w asortymencie wyłącznie naturalne kosmetyki. Z powodzeniem oczarują one każdego fana eko kosmetyków.

Sylveco - krem do twarzy

Dobry krem do twarzy Sylveco to nie tylko porządny skład i mocna wchłanialność – to przede wszystkim dobranie kremu pod cerę, jej problemy oraz skład, który nie jest bez znaczenia.

Dobry kosmetyk to w obecnych czasach podstawa utrzymania zdrowej cery. Nie inaczej ma się sprawa z kremem do twarzy Sylveco, który dzięki różnorodności może być dobrany pod większość rodzajów cery, nawet tej z problemami. Dzięki temu Sylveco wypuścił na rynek takie kremy do twarzy jak:

  • SYLVECO Krem z betuliną [rokitnik]
  • SYLVECO Lekki krem [brzoza]
  • SYLVECO dla dzieci Łagodzący krem do twarzy
  • SYLVECO Krem brzozowy z betuliną

Na szczęście dla nas kremów do twarzy Sylveco jest więcej, gotowych pomóc nam w razie problemów.

Warto wiedzieć, że poza kremami do twarz, Sylveco wypuściło na rynek pewien specjalny peeling enzymatycznym, który jest wart kilku słów wyjaśnień.

Sylveco - enzymatyczny peeling do twarzy

Enzymatyczny peeling do twarzy Sylveco to autentyczny preparat złuszczający, który działa w oparciu o proces proteolizy martwych komórek naskórka. Jest bogaty w silnie odżywcze i nawilżające oleje/masła, które pozwalają zachować nawet do 100% aktywności enzymów takich jak bromelaina czy papaina.

Działanie peelingu jest proste: rozpuszcza on martwe, zrogowaciałe komórki, dzięki czemu wygładza i poprawia strukturę skóry, przy okazji ujednolicając koloryt cery. Działa powierzchniowo, dzięki czemu nie podrażnia, a o czym można się przekonać po komentarzach w sieci na temat produktu.

Peeling enzymatyczny do twarzy Sylveco posiada też dodatkowe działanie, jakim jest możliwość stosowania przy nadwrażliwości czy rozszerzonych naczynkach. Doskonale sprawdzi się też u osób, które nie tolerują zabiegów mechanicznych czy eksfoliacji kwasami.

Sylveco dla każdego!

Sylveco to marka, która tworzy kosmetyki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Warto się z nią zapoznać, szczególnie kiedy liczy się dla nas jakość produktu, a nie ilość, za którą ciągnie się niska cena.

Artykuł partnera

Zobacz również