|   | 

Suknie ślubne polskiej projektantki

 

Anna Kara jest polską projektantką mody, specjalizującą się w modzie ślubnej. Zaprojektowane przez nią suknie ślubne są niepowtarzalne, wyjątkowe i piękne. Projektantka prowadzi wiele autorskich salonów ślubnych, w których oferuje suknie ślubne o unikalnych fasonach, w atrakcyjnych cenach. Suknie ślubne dostępne są w Warszawie, Krakowie, Szczecinie oraz wielu innych, polskich miastach. Oprócz autorskich salonów, projektantka współpracuje z salonami ślubnymi na terenie całego świata, w tym: we Francji, w Niemczech, Stanach Zjednoczonych czy Szwajcarii. W każdym z tych państw można znaleźć unikatowe wzory i fasony, idealnie wpasowujące się w atmosferę tak pięknego dnia, jakim jest własny ślub.

 

 

Styl sukien ślubnych Anny Kary

 

Przede wszystkim wykonane są z pięknych materiałów najwyższej jakości. Dodatkowym atutem każdej sukni są delikatne i wzorzyste koronki, wplecione według oczekiwań i wymagań przyszłej Panny Młodej. Wszystkie suknie ślubne wykonane w salonie pani Anny Kary szyte są ręcznie na indywidualne zamówienie, dzięki czemu każda suknia posiada unikatowy i niepowtarzalny wzór. Jednakże, każda klientka ma możliwość dostarczenia do salonu własnego projektu, według którego uszyta zostanie jej wymarzona suknia. Pracownicy salonu szyją suknie dopasowane do figury Panny Młodej, ze wskazanych przez nią materiałów i dodatków, prowadząc jednocześnie doradztwo z wyżej wymienionym zakresie. W przypadku braku projektów dostarczonych przez klientki, w salonie powstają autorskie propozycje, opatrzone precyzją i dbałością o szczegóły.

Wszystkie suknie ślubne posiadają ciekawe wzory i fasony, wśród których każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie. Salon posiada w sprzedaży wiele modeli sklasyfikowanych w różnych kolekcjach. Wśród nich typowo letnie suknie ślubne o zwiewnej formie, wykonane z delikatnych materiałów, pozbawione rękawów czy też posiadające cienkie ramiączka. W innej kolekcji można znaleźć suknie o nieco grubszej strukturze, wykończone grubszymi dodatkami. Ponadto, firma oferuje zakup okryć wierzchnich w postaci sweterków i narzutek, które osłonią ramiona w chłodniejsze dni.

 

 

Dodatki do sukien ślubnych

 

Każda suknia wykończona jest dodatkami, które zwrócą uwagę każdego z zaproszonych gości. Delikatne koronki, paseczki czy wiązania wspaniale podkreślają atuty każdej przyszłej Panny Młodej. Z kolei klasyczna długość do kostek jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety. Dlatego też, większość sukni posiada właśnie tę długość, dodającą szyku i elegancji wszystkim paniom. Paleta barw, w jakiej wykonane są suknie ślubne jest niepowtarzalna i idealnie dopasowująca się do fasonu sukni. Choć dominują tu biele w różnorodnych odcieniach, znaleźć można również kremy, beże i szarości.

Zakup sukni ślubnej jest jednym z najtrudniejszych i najbardziej czasochłonnych elementów przygotowań ślubnych. Wiąże się on z podjęciem wielu ciężkich decyzji, które mogą wpłynąć na dobre samopoczucie w tak ważnym dniu, jakim jest ślub. Dlatego też, przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie sukni, należy dokładnie przeanalizować własne oczekiwania w stosunku do stroju.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również