|   | 

Profesjonalne akcesoria do paznokci hybrydowych w Twoim domu!

​Jeśli regularnie robisz manicure w domu, na pewno masz do tego przeznaczone ulubione miejsce i produkty, które aranżujesz na swój mini salon kosmetyczny. Ale czy jesteś pewna, że niczego w nim nie brakuje? Są na rynku akcesoria do paznokci, dzięki którym możesz pracować wygodniej, bezpieczniej, a przede wszystkim bardziej profesjonalnie.

Jakie akcesoria do paznokci hybrydowych spotykane w salonach możesz wykorzystać u siebie?

Niezależnie od tego, jakiej techniki używasz, niektóre akcesoria do paznokci hybrydowych są na tyle uniwersalne, że zawsze znajdą zastosowanie. Przykładem są bezpyłowe waciki, które są doskonałą alternatywą dla zwykłych płatków kosmetycznych. Spotkasz je w każdym salonie manicure`u, a najczęściej wykorzystuje się je do stylizacji hybrydowej. Dlaczego?

Bezpyłowe waciki to rozwiązanie, które nie zostawia na paznokciach żadnych śladów. Nie przykleja się do lakieru i nie pozostają na nim nawet najdrobniejsze włoski czy kawałki waty. Są niezwykle wygodne i możesz ich używać także przy tradycyjnej stylizacji. Inne przydatne akcesoria do paznokci, które warto mieć, to fartuch oraz specjalny ręcznik.

Dbaj o higienę i porządek tak jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym

Fartuch i ręcznik to akcesoria do paznokci, które nie wydają się niezbędne, a jednak żaden salon nie może funkcjonować bez nich. To dlatego, że pomagają utrzymać odpowiedni poziom higieny i porządku. W miejscach, gdzie wykonuje się manicure wielu osobom, jest to szczególnie ważne, ale nie możesz zapominać o tym także we własnym domu.

Specjalny fartuch zabezpieczy Twoje ubranie przed zabrudzeniem. Pojemna kieszeń z przodu pomieści wszystkie narzędzia, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Ale po co Ci specjalny ręcznik? Podczas przygotowywania paznokci do malowania często naruszasz tkankę skóry. Na dłoniach możesz mieć także zadrapania czy ranki. Dlatego podczas zabiegu używaj zawsze osobnego ręcznika i pierz go po każdym użyciu.

Profesjonalne i oryginalne akcesoria do paznokci

Oczywiście nie musisz decydować się na specjalne akcesoria do paznokci, a wykorzystać zwykły fartuszek czy ręcznik. Jednak oryginalne i markowe produkty są tworzone specjalnie po to, aby używać ich właśnie podczas stylizacji paznokci. Dlatego są do tego idealnie dostosowane, na przykład przez dodatkową kieszeń na fartuchu.

Ręczniki z kolei są przyjazne dla skóry i wykonane z miękkiej bawełny. Możesz używać ich do wycierania rąk po umyciu przed zabiegiem albo jako zabezpieczenie stolika — pod wszystkie niezbędne narzędzia. Jeśli malujesz paznokcie komuś, zwinięty w rulon ręcznik idealnie się sprawdzi jako podłokietnik. Tobie zapewni komfort pracy, a osoba, której robisz manicure, nie będzie musiała trzymać dłoni w niewygodnej i nienaturalnej pozycji.

Akcesoria do paznokci z logo ulubionej marki to nie lada gratka dla każdej fanki manicure`u. Dzięki nim będziesz się mogła poczuć tak, jakbyś była w prawdziwym, profesjonalnym salonie stylizacji paznokci. A wszystko to nawet bez wychodzenia z domu!

Artykuł partnera

Zobacz również

  • Jak się ubrać na podróż

    Od kiedy podróżowanie stało się powszechnym sposobem na spędzanie urlopu, a tanie linie lotnicze pootwierały mnóstwo atrakcyjnych turystycznie...

  • Hurtownia fryzjerska online

    Salon fryzjerski stał się miejscem szczególnie uwielbianym przez współczesnych ludzi. To właśnie tam odbywają się metamorfozy, które...