|   | 

Kamizelka noszona w sposób prawidłowy

Kamizelki to znakomity sposób na urozmaicenie zimowych kreacji. Trzeba jedynie pamiętać, że nie każda kamizelka jest modna.

Kamizelka do sukienki

Za najciekawsze tej zimy uchodzą skórzane kamizelki, które najlepiej jest łączyć z sukienkami. Stylizacja casualowa jest tutaj w pełni wskazana i nic nie stoi na przeszkodzie wyborów bardziej w stylu boho. Pomyśleć można też o połączeniach, w których dzianinowa sukienka w neutralnym kolorze jest ubogacana przez dużo bardziej widowiskową kamizelkę skórzaną. Minimalizm jest zawsze bardzo dobrym pomysłem, ponieważ kamizelka będzie tutaj potem elementem ekstrawaganckim.

Kamizelki pikowane

Pikowane kamizelki przeznaczone są raczej do bardziej sportowych stylizacji, ale można je też wykorzystywać w połączeniem z jeansami i koszulą w kratę. Jeśli dołoży się do niej sporo kobiecej biżuterii, uzyska się bardzo ciekawy efekt przełamania stylizacji. W ten sposób można bez problemu pokazywać się na co dzień, jeśli tylko nie jest potrzebny przesadnie elegancki strój.

Kamizelki z futerkiem

Jeszcze bardziej popularne od kamizelek skórzanych są kamizelki w futerkiem lub połączenia obu tych propozycji. Takie połączenie okazuje się być zadziwiająco uniwersalne i można je stosować we wszelkiego rodzaju bardziej lub mniej casualowych stylizacjach. Zwłaszcza jeśli celujemy w spotkanie niespecjalnie eleganckie, na przykład pragniemy wyjść gdzieś z przyjaciółmi, możemy połaczyć taką kamizelkę z jeansową koszulą i efekt będzie naprawdę znakomity. Ta opcja cały czas jest jeszcze świeża i nie zdążył się za bardzo opatrzeć, dzięki czemu możliwe jest skuteczne łączenie jej z niespecjalnie nachalną biżuterią i niewielkimi, typowo kobiecymi dodatkami, co przełamie jej nieuniknioną surowość.

Warto zawsze pamiętać, że kamizelki wcale nie muszą być rozwiązaniem tylko dla osób, które boją się zimna i je ogólnie źle znoszą. W kamizelkach chodzimy już od kilku dobrych sezonów i coraz bardziej pozwalamy sobie w kwestii eksperymentów z fasonami. Każda pani powinna spokojnie znaleźć dla siebie odpowiednie rozwiązanie i łatwo dopasować je do sytuacji. Odpowiednio dobrana kamizelka jest skutecznym udekorowaniem kreacji.

Gdzie kupić?

Najrozsądniejszym wyborem są sieciowe sklepy stacjonarne gdzie wybrany produkt można przymierzyć. Dla leniwych podajemy kilka adresów internetowych aby ułatwić szukanie:

Zobacz również

  • Jak się ubrać na podróż

    Od kiedy podróżowanie stało się powszechnym sposobem na spędzanie urlopu, a tanie linie lotnicze pootwierały mnóstwo atrakcyjnych turystycznie...

  • Hurtownia fryzjerska online

    Salon fryzjerski stał się miejscem szczególnie uwielbianym przez współczesnych ludzi. To właśnie tam odbywają się metamorfozy, które...